KADROMUZ

Şirketimiz, Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirleri tarafından verilmesi öngörülen hizmetlerin mevzuata uygun, etik kurallara uyarlı, eksiksiz, süratli ve güvenli olarak verilmek üzere Anonim Şirket statüsünde oluşturulmuştur

YETKİLENDİRİLMİŞ GÜMRÜK MÜŞAVİRLERİMİZ:

 

Sevim Can Toroslu (Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri
Gümrük Müsteşarlığı'ndaki 22 yıllık hizmetinin 17 yılını Gümrükler Genel Müdürlüğü'nde yaklaşık son 5 yılını ise İstanbul Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü'nde sürdürmüştür. Hizmetinin 12 yılını şube müdürü ve gümrük müdürü olarak geçirdi. Ankara Üniversitesi Avrupa Topluluğu Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin Temel Eğitim ve Uzmanlık Eğitimlerine katıldı.

 

 

 

 

Ali SÖĞÜTÇÜ (Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri)


Gümrük Müsteşarlığı'nda 27 yıllık hizmetinin son 19 yılını Gümrük Müdür Yardımcısı olarak yürütmüştür.

 

 

 

 

 

 

Sündüs DORUKOĞLU (Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri)


22 yıllık mesleki tecrübesinin son 10 yılını Gümrükler Genel Müdürlüğü Şube Müdürü olarak sürdürmüştür. 2000-2008 yılları arasında Gümrük Müşavirliğinden sonra Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri olarak görev yapmaktadır.

 

 

 

 

 

Pınar UÇAR (Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri)


Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümünden 1995 yılında mezun oldu. 1996 yılında Gümrük Müsteşarlığı Gümrükler Genel Müdürlüğünde Gümrük Uzman yardımcısı olarak göreve başladı. 29 Ağustos- 18 Ekim 1996 tarihleri arasında Tokyo'da Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı'nın düzenlediği Gümrük Teknikleri Eğitim Kursu'na katıldı. 1999 yılından 2007 yılına kadar da Gümrük Uzmanı olarak kariyerine devam etti.